Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • Her Cuma Sabahı Hareket
  • Denizli, Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti, Buldan Kasabası, Laodikia Antik, Kaklık Mağarası, Teleferik
Tur Programı

UÇAKLI PAMUKKALE & TERMAL TURU

EK HİZMET BEDELLERİ FİYATA DAHİLDİR

2 GECE 3 GÜN 2 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

HER CUMA SABAHI HAREKET

 

PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

Gidiş: Pegasus HY / Sabiha Gökçen - Denizli: 06.35

Dönüş: Pegasus HY / Denizli - Sabiha Gökçen: 21.55

 

TERMAL HAVUZLARDAN FAYDALANMA İMKANI İLE

1.GÜN
CUMA: TAM GÜN TERMAL HAVUZLARDAN FAYDALANMA - DENİZLİ – PAMUKKALE – TRAVERTENLER – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden )sizleri otobüsümüze alıyoruz. Adapazarı – Afyon üzerinden Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Yolda alınan serbest sabah kahvaltının ardındansaat 08.30 – 90.00 arası Denizli’ye varıyoruz.Denizli Merkez’e iniyoruz ve turumuza Laodıkeıa Antik Kenti ile başlıyoruz.( Stadium, Gymnasıum, Hamam, Açık Hava Tiyatrosu ve Su Kemerleri ). Laodıkeıa Antik Kenti gezisinin ardından Travertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasın da yürüyüş yapabilirsiniz. Daha sonra Tekstil ve Deri Mağazalarını gezip Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada ( Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise,  Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum ( Anıt Çeşme ), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol ) gezileri sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box  (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği: Pamukkale Restaurantta Açık Büfe Olarak Alınacaktır.( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Bozüyük Ömür Tesisleri ,Afyon Kolaylı Tesisleri

Rota: : İstanbul – Denizli  (620 Km)  Denizli – Pamukkale ( 20 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 640 Km

Otele Giriş Saati: 17.00

2.GÜN
CUMARTESİ: TAM GÜN TERMAL KEYFİ – BULDAN KASABASI – LAODİKİA ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, kumaş ve bezleri ile dokumaları ile dünyaca Ünlü Buldan Kasabası gezimizi yapıyoruz. Tekstil ve Deri Mağazalarını gezip, Denizli Merkez’e iniyoruz ve turumuza Laodikeia Antik Kenti ile devam ediyoruz. Stadium, Gymnasıum, Hamam, Açık Hava Tiyatrosu ve Su Kemerleri gezilerimizin ardındanTravertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Gezimiz sonrasında Karahayıt’ta bulunan Kızılsu gezisini yapıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği:Buldan da Restaurantta Açık Büfe Menü ( Ekstra )

Akşam Yemeği:Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir. Anemon Otel Seçen Misafirlerimizin Termal Havuzlardan Faydalanma Şansı Bulunmamaktadır.

Rota:Bölge İçi Gezileri ( 80 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 80 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN
PAZAR: KAKLIK MAĞARASI – AFRODİSİAS ANTİK KENTİ – ANTİK TİYATRO - TELEFERİK İLE YOLCULUK

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Afrodisias’a hareket ediyoruz. Uzun süren arkeolojik çalışmalar neticesinde geçmişten bugüne hiç bozulmadan ortaya çıkarılan Afrodisias Antik Kentini geziyoruz. Arena, Antik Tiyatro, Afrodit Tapınağı, Heykel Müzesi, Tetrapilon, Roma Hamamı, Kenan Erim’in Mezarı, Antik Cadde ve hala ihtişamını koruyan antik stadyum gezilerimizin ardından Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri döneceğiz.Yemekten sonra Kaklık Mağarası’na gidiyoruz. Sarkıt ve dikitleriyle meşhur olan bu mağara, travertenlere benzeyen merdivenleri nedeniyle Küçük Pamukkale olarak da anılmaktadır. Tüm gezilerimizin sonunda dönüş yolculuğumuza başlamak üzere Denizli Havalimanına hareket ediyoruz. 21.55 de hareket edecek olan Pegasus Havayollarına ait uçağımıza binerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek siz sayın misafirlerimizi Anı Tur’un diğer seyahatlerinde tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberin Belirleyeceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği:Denizli’de Ekstra  Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. DÖNÜŞ GÜNÜ

Rota:Bölge İçi Gezileri ( 100 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 100 Km   

Toplam Tur Mesafesi: 290 Km

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehberler Eşliğinde Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı

*  Ek Hizmetler

*  Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri + Müze Kart

* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programına Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Değişen Diğer Ücretler Bu Kapsamdadır. Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, “EK HİZMET BEDELİ (TAM)” Seçeneğini Kullanarak Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Anıtur; Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girdiğinden, Bu Misafirlerimizin “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Olmayan Müzelerdeki Giriş Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Seçip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 25 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda Anıtur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Anıtur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Anıtur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Anı Tur’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Anı Tur’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Anı Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.

DİĞER

İKLİM ŞARTLARI

Pamukkale Ege bölgesinde bulunduğu ve iç bölgelere yakın olduğu için Akdeniz iklimi ve Karasal iklim gözlenmektedir. Bu iklim tiplerinin farklı özellikleri bulunmaktadır Akdeniz ikliminde yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kış ayları ılıman ve yağışlıdır. Karasal İklimde ise yaz ayları sıcak olmasına rağmen kış ayları oldukça soğuk ve yağışlıdır. Bölgede bu iki iklim tipinin karışımı görülmektedir. Yaz aylarında sıcak olan Pamukkale kış aylarında soğuk ve bazı zamanlar kar yağışlıdır. Pamukkale turistik bir yer olduğu için bu bölgede iklim önemlidir. Fakat turizmin nedeni deniz olmadığı için diğer bölgelere oranla iklimin etkisi burada daha azdır. Bu yüzden iklim faktörü Pamukkale'de çok etkili değildir. Pamukkale'de yaz ayları sıcak ve kurak kış ayları ise soğuk ve yağışlıdır. Pamukkale'ye iklim açısından bakacak olursak en iyi ziyaret edilecek zaman yaz aylarıdır. Yaz aylarında bölge sıcaktır ve yağışlı değildir. Bu yüzden bölgedeki sulara da girebilirsiniz.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 30 Nisan 2017 Pazar tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Anemon Hotels Denizli
Anemon Hotels Denizli
Denizli- Denizli Merkez

Beş yıldızlı Anemon Denizli, lüks ve muhteşem olanaklar sunmaktadır. Denizli merkezine araçla 15 dakikalık mesafedeki otelde kaliteli yemeklerin ve ücretsiz kablosuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Otelin sağladığı olanaklar arasında yüzme havuzu, spor salonu, kuaför salonu, spa küveti ve çağrı üzerine gelen bir doktor yer alır. Sigara içilmeyen katlar ve engelliler için tasarlanmış odalar mevcuttur. Anemon ’un tüm klimalı odaları, uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Konuklar çay/kahve makinesinden yararlanabilir. Denizli Çardak Havaalanı otele 65 km uzaklıktadır ve ücretsiz havaalanı servisi sağlanmaktadır. Bu servisi kullanmak isterseniz lütfen Anemon Denizli'ye önceden bildirin.

 Anemon Hotels Denizli
 Pam Termal Otel
Pam Termal Otel
Denizli- Denizli Merkez
236 Oda, 490 Yatak, 217 Standart Oda,1 Engelli Odası, 2 Kral Dairesi, 16 Suit, Direkt Telefon, Banyo, Saç Kurutma makinesi, Jakuzzi, Termal Su, Yangın Alarmı, Minibar, Uyandırma Servisi, Kasa, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Uydu TV, Internet Bağlantısı, Merkezi Klima, Split Klima, Bahçe Manzarası, Orman Manzarası, 3 Restaurant Kapalı kap:650, Açık kap: 500, Lobi Bar, Havuz Bar, Disco Bar, Vitamin Bar, Türk, Mutfakları Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, 3 Toplantı Salonu Toplam kap: 350,240, 30-80, Kablosuz mikrofon, Masa Mikrofonu, Işık Sistemi, Vcd Oynatıcı, Video, Projektör Perdesi, Barkovizyon, Flipchart, TV, Faks, Klima, Doktor, Engelliler İçin Servisler, Uyandırma Servisi, Internet, Evcil Hayvan Kabulu, Market, Çamaşır ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasası, Jeneratör, Araçlık Açık Otopark, Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, (Termal) Kapali Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Termal Havuz, Sauna, Masaj, Jakuzzi, Fitness Merkezi, Bahçe, Çocuklar için oyun alanı, TV Odası, Disko, Steam room, Aroma Theraphy, Physıo Theraphy Denizli 25 km, Çardak Havaalanı65 km, Antalya Havaalanı240 km
 Pam Termal Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız