Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları  Uçaklı Pamukkale Ve Termal Turu Pegasus Havayolları
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • Her Cuma Sabahı Hareket
  • Denizli, Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti, Buldan Kasabası, Laodikia Antik, Kaklık Mağarası, Teleferik
Tur Programı

UÇAKLI PAMUKKALE & TERMAL TURU

EK HIZMET BEDELLERI FIYATA DAHILDIR

2 GECE 3 GÜN 2 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

HER CUMA SABAHI HAREKET

 

PEGASUS HAVAYOLLARI ILE

Gidis: Pegasus HY / Sabiha Gökçen - Denizli: 06.35

Dönüs: Pegasus HY / Denizli - Sabiha Gökçen: 21.55

 

TERMAL HAVUZLARDAN FAYDALANMA IMKANI ILE

1.GÜN
CUMA: TAM GÜN TERMAL HAVUZLARDAN FAYDALANMA - DENİZLİ – PAMUKKALE – TRAVERTENLER – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden )sizleri otobüsümüze alıyoruz. Adapazarı – Afyon üzerinden Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Yolda alınan serbest sabah kahvaltının ardındansaat 08.30 – 90.00 arası Denizli’ye varıyoruz.Denizli Merkez’e iniyoruz ve turumuza Laodıkeıa Antik Kenti ile başlıyoruz.( Stadium, Gymnasıum, Hamam, Açık Hava Tiyatrosu ve Su Kemerleri ). Laodıkeıa Antik Kenti gezisinin ardından Travertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasın da yürüyüş yapabilirsiniz. Daha sonra Tekstil ve Deri Mağazalarını gezip Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada ( Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise,  Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum ( Anıt Çeşme ), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol ) gezileri sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box  (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği: Pamukkale Restaurantta Açık Büfe Olarak Alınacaktır.( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Bozüyük Ömür Tesisleri ,Afyon Kolaylı Tesisleri

Rota: : İstanbul – Denizli  (620 Km)  Denizli – Pamukkale ( 20 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 640 Km

Otele Giriş Saati: 17.00

2.GÜN
CUMARTESİ: TAM GÜN TERMAL KEYFİ – BULDAN KASABASI – LAODİKİA ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, kumaş ve bezleri ile dokumaları ile dünyaca Ünlü Buldan Kasabası gezimizi yapıyoruz. Tekstil ve Deri Mağazalarını gezip, Denizli Merkez’e iniyoruz ve turumuza Laodikeia Antik Kenti ile devam ediyoruz. Stadium, Gymnasıum, Hamam, Açık Hava Tiyatrosu ve Su Kemerleri gezilerimizin ardındanTravertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Gezimiz sonrasında Karahayıt’ta bulunan Kızılsu gezisini yapıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği:Buldan da Restaurantta Açık Büfe Menü ( Ekstra )

Akşam Yemeği:Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir. Anemon Otel Seçen Misafirlerimizin Termal Havuzlardan Faydalanma Şansı Bulunmamaktadır.

Rota:Bölge İçi Gezileri ( 80 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 80 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN
PAZAR: KAKLIK MAĞARASI – AFRODİSİAS ANTİK KENTİ – ANTİK TİYATRO - TELEFERİK İLE YOLCULUK

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Afrodisias’a hareket ediyoruz. Uzun süren arkeolojik çalışmalar neticesinde geçmişten bugüne hiç bozulmadan ortaya çıkarılan Afrodisias Antik Kentini geziyoruz. Arena, Antik Tiyatro, Afrodit Tapınağı, Heykel Müzesi, Tetrapilon, Roma Hamamı, Kenan Erim’in Mezarı, Antik Cadde ve hala ihtişamını koruyan antik stadyum gezilerimizin ardından Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri döneceğiz.Yemekten sonra Kaklık Mağarası’na gidiyoruz. Sarkıt ve dikitleriyle meşhur olan bu mağara, travertenlere benzeyen merdivenleri nedeniyle Küçük Pamukkale olarak da anılmaktadır. Tüm gezilerimizin sonunda dönüş yolculuğumuza başlamak üzere Denizli Havalimanına hareket ediyoruz. 21.55 de hareket edecek olan Pegasus Havayollarına ait uçağımıza binerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek siz sayın misafirlerimizi Anı Tur’un diğer seyahatlerinde tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberin Belirleyeceği Restaurantta Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği:Denizli’de Ekstra  Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. DÖNÜŞ GÜNÜ

Rota:Bölge İçi Gezileri ( 100 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 100 Km   

Toplam Tur Mesafesi: 290 Km

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
* Profesyonel Rehberler Esliginde Çevre Gezileri
* Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
* Ani Tur Güvencesi
* Açik Büfe 2 Sabah Kahvaltisi

*  Ek Hizmetler

*  Müze Ören Yeri Giris Ücretleri + Müze Kart

* Açik Büfe veya Set Menü 2 Aksam Yemegi
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM SARTLARI

Pamukkale Ege bölgesinde bulundugu ve iç bölgelere yakin oldugu için Akdeniz iklimi ve Karasal iklim gözlenmektedir. Bu iklim tiplerinin farkli özellikleri bulunmaktadir Akdeniz ikliminde yaz aylari sicak ve kurak geçerken kis aylari iliman ve yagislidir. Karasal Iklimde ise yaz aylari sicak olmasina ragmen kis aylari oldukça soguk ve yagislidir. Bölgede bu iki iklim tipinin karisimi görülmektedir. Yaz aylarinda sicak olan Pamukkale kis aylarinda soguk ve bazi zamanlar kar yagislidir. Pamukkale turistik bir yer oldugu için bu bölgede iklim önemlidir. Fakat turizmin nedeni deniz olmadigi için diger bölgelere oranla iklimin etkisi burada daha azdir. Bu yüzden iklim faktörü Pamukkale'de çok etkili degildir. Pamukkale'de yaz aylari sicak ve kurak kis aylari ise soguk ve yagislidir. Pamukkale'ye iklim açisindan bakacak olursak en iyi ziyaret edilecek zaman yaz aylaridir. Yaz aylarinda bölge sicaktir ve yagisli degildir. Bu yüzden bölgedeki sulara da girebilirsiniz.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Thursday, June 29, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Anemon Hotels Denizli
Anemon Hotels Denizli
Denizli- Denizli Merkez

Bes yildizli Anemon Denizli, lüks ve muhtesem olanaklar sunmaktadir. Denizli merkezine araçla 15 dakikalik mesafedeki otelde kaliteli yemeklerin ve ücretsiz kablosuz internetin keyfini çikarabilirsiniz. Otelin sagladigi olanaklar arasinda yüzme havuzu, spor salonu, kuaför salonu, spa küveti ve çagri üzerine gelen bir doktor yer alir. Sigara içilmeyen katlar ve engelliler için tasarlanmis odalar mevcuttur. Anemon ’un tüm klimali odalari, uydu TV ve minibar ile donatilmistir. Konuklar çay/kahve makinesinden yararlanabilir. Denizli Çardak Havaalani otele 65 km uzakliktadir ve ücretsiz havaalani servisi saglanmaktadir. Bu servisi kullanmak isterseniz lütfen Anemon Denizli'ye önceden bildirin.

 Anemon Hotels Denizli
 Pam Termal Otel
Pam Termal Otel
Denizli- Denizli Merkez
236 Oda, 490 Yatak, 217 Standart Oda,1 Engelli Odasi, 2 Kral Dairesi, 16 Suit, Direkt Telefon, Banyo, Saç Kurutma makinesi, Jakuzzi, Termal Su, Yangin Alarmi, Minibar, Uyandirma Servisi, Kasa, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Uydu TV, Internet Baglantisi, Merkezi Klima, Split Klima, Bahçe Manzarasi, Orman Manzarasi, 3 Restaurant Kapali kap:650, Açik kap: 500, Lobi Bar, Havuz Bar, Disco Bar, Vitamin Bar, Türk, Mutfaklari Yarim Pansiyon, Tam Pansiyon, 3 Toplanti Salonu Toplam kap: 350,240, 30-80, Kablosuz mikrofon, Masa Mikrofonu, Isik Sistemi, Vcd Oynatici, Video, Projektör Perdesi, Barkovizyon, Flipchart, TV, Faks, Klima, Doktor, Engelliler Için Servisler, Uyandirma Servisi, Internet, Evcil Hayvan Kabulu, Market, Çamasir ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasasi, Jeneratör, Araçlik Açik Otopark, Açik Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, (Termal) Kapali Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Termal Havuz, Sauna, Masaj, Jakuzzi, Fitness Merkezi, Bahçe, Çocuklar için oyun alani, TV Odasi, Disko, Steam room, Aroma Theraphy, Physio Theraphy Denizli 25 km, Çardak Havaalani65 km, Antalya Havaalani240 km
 Pam Termal Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız