Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Venedik Karnaval Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Venedik Karnaval Turu  Venedik Karnaval Turu  Venedik Karnaval Turu  Venedik Karnaval Turu  Venedik Karnaval Turu  Venedik Karnaval Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 25 Şubat 2017
  • Türk Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL - VENEDİK

Atatürk  Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde saat 09.30’da buluşma. Türk Hava Yolları TK 1871 sefer sayılı uçuş ile saat 12.45’te Venedik’e  hareket. Saat 13.20’de Venedik’e  varış. Havaalanında karşılama ve deniz yolu ile Venedik San Marco meydanına transfer. Panoramik Venedik şehir turunun ardından karnaval etkinliklerine katılım için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  ekstra düzenlenecek olan Gondol turuna(25€) katılabilirler.  Geceleme otelimizde.

2.GÜN
VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam gün Venedik ada turuna(45€) katılabilirler. Bugüne özel olarak adada Kartal'ın uçuşu gerçekleşecektir. San Marco Meydanı’nda yapılan “Kartal'ın uçuşu” gösterisini her sene yaklaşık 70 bin kişi izler. Maskeli balolar, yarışmalar, gösteriler ve geçitlerle devam eden karnaval, şehri rengârenk bir atmosfere bürümektedir.  Geceleme otelimizde. 

3.GÜN
VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Milano – Como Gölü (90 Euro)turuna katılabilirler. Milano şehir turu esnasında; dünyaca ünlü Maria Callas,Pavarotti ve de Leyla Gencer gibi sanatçıların sahne aldığı Scala Tiyatrosu, Duomo yani Katedral Meydanı, Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasında olup ayrıca Alışveriş için de zaman bulacaksınız. Tur bitimi ile Como `ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Como Gölü ve şehir turumuz gezimiz esnasında görülecek yerler arasında meşhur sanatçıların, devlet büyüklerinin, önemli sporcu ve sanatçıların (George Clooney) villaları da bulunmaktadır. Geceleme otelimizde. 

4.GÜN
VENEDİK - İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılış havalimanına transfer. Türk Havayolları uçuş ile saat 14:20'de İstanbul'a hareket saat 18:55'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Uçuş Detayları
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile  İstanbul – Venedik - İstanbul uçak biletleri

Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

Venedik turu için Vaporetto(tekne) ulaşım ücreti

4* otelde 3 gece 4  gün oda kahvaltı konaklama bölgesi (Quarto d’Altino, Cittadella , Noventa di Piave, Padova veya Treviso )

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Venedik panoramik şehir turu

Havaalanı vergileri

Otel konaklama vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu      ( 15 TL)

Vize servisi ve ücreti (120.€)

Seyahat Sigortası         

Program belirtilen ekstra turlar

Kişisel harcamalar

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul

 

Vize Departmanı: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız