Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Yılbaşı Berlin Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Yılbaşı Berlin Turu  Yılbaşı Berlin Turu  Yılbaşı Berlin Turu  Yılbaşı Berlin Turu  Yılbaşı Berlin Turu  Yılbaşı Berlin Turu
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul-Berlin 29.12.2016

Atatürk havalimanı dış hatlar gidiş terminali THY Kontuarı önünde sabah saat 09:30'da buluşma. Bilet, gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK1725 no'lu tarifeli seferi ile saat 11:40'da Berlin'e hareket. Saat 13:30'da Berlin'e varış. Varışa takiben Berlin şehir turuna başlıyoruz. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında.  Ardndan otelimize transfer. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde.

2.GÜN
Berlin 30.01.2016

Sabah kahvaltı sonrası ekstra Dresden turu (65.€). Yaklaşık 160 km sürecek eğlenceli yolculuğumuzun Ardından Kültür ve Tarih kokan, Eski imparatorların yasadığı ve de günümüze kadar Unesco’nun listesinde bulanan Dresden şehir turumuz başlamaktadır. Almanya'nın en eski Tarihi ve Kültürüne sahip olan Dresden şehri Tarihi dokusunda sizi beklemektedir. Dresden şehrinde nereye giderseniz gidin güzel sanatlarla ve de galerileriyle karşılaşırsınız. Elbe nehrinin kenarındaki bu şehir haklı olarak Elbe'nin Floransa'sı olarak bilinmektedir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri ve Sanat koleksiyonları bulunmaktadır. Günümüzde de halen aktif olan bu sanat galerilerinde Dünyaca ünlü etkinlikler yapılmaktadır bu etkinliklerin %80 genelde yaz aylarında düzenlenmektedir. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapılara sahiptir, Güçlü Alman imparatorlar döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg Sarayı, Dresden'den kuzey yönüne sadece 20 dakika uzaklıkta olan bu tarihi esere Bu Gezi içerisinde ulaşabilirsiniz, Rezidenz Sarayının muhteşem bahçesinde yürüme imkanı bulabilirsiniz. Bu Gezilerimizin ardında Konaklama için otele dönüş.

3.GÜN
Berlin 31.01.2016

Sabah kahvaltısının ardından 09:30'da Berlin’de ekstra  Postdam Kentinin muhteşem tarihi ve manzarası arasında ekstra Postdam turu (50.€) gezimiz başlamaktadır. Almanya’nın bu Tarihi ve Güzel şehri Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Bu şehrimiz Alman hükümdarlığında önemli yer edinmiş, önemli dag bisiklet yarışlarının yapıldığı Postdam şehri Almanya’nın tarihinde ayrı bir yeri vardır. Potsdam 'da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır zaman açısından hepsi gezilemese de bir çok Göl ve Nehirlerini görebilme imkanı vardır.Sanssouci Sarayı, Babelsberg Parkı, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Klisesi, St. Peter ve Paul klisesi, ve daha birçok sürpriz olan gezi yerleri. Turumuz sonrası Berlin'deki otelimize dönüş. Akşam Brandenburg Kapısında, bu yılda muhteşem bir Yılbaşı kutlanıyor. Berlin'in merkezinde gerçekleşecek olan kutlama tüm gece boyunca devam edecek. Konaklama otelimizde. 

4.GÜN
Berlin-İstanbul 01.01.2017

Sabah kahvaltısının saat 12:00'da otobüsümüz ile havalimanına transfer. Türk Havayollarınn TK1726 tarifeli seferi ile saat 14:30'da de İstanbul' a hareket. İstanbul'a 18.25'de varış ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

THY ile gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

Havalimanı vergileri

The Park Blub Hotel  vb. otelde 3 gece 4 gün konaklama

Sabah kahvaltıları

Yerel Türkçe rehberlik hizmeti

Berlin Panoramik şehir turu

Otel şehir konaklama vergisi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL)

Kişisel Harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası (15 € )

Vize Ücreti (120 €)

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul

 

Vize Departmanı: info@tanvize.com

Ücret Tablosu
İki ya da üç kişilik odada kişi başı
Tek kişilik oda
Kontenjan
499 €
619 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Tur Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
29 Aralık 2016 Perşembe
01 Ocak 2017 Pazar
499 €