Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Adıyaman Uçuş Noktaları

Adıyaman Uçak Bileti

16 degisik medeniyete ev sahipligi yapmis olan Adiyaman kuzeyde Malatya, batida Kahramanmaras, güneybatida Gaziantep, güneydoguda Sanliurfa ve doguda Diyarbakir ile komsudur. Ortadogu ülkelerinin merkezinde yer alan Güneydogu Toroslarin güneyinde, Zagros Daglari'nin batisinda, Basra Körfezi'nin kuzeyinde, binlerce yildir Bereketli Hilal olarak bilinen topraklarin üst sinirini olusturur.

 

Adiyaman ziyaret edilmesi gereken birçok kültürel ve tarihi yere sahiptir Adiyaman (Hisn-I Mansur) Kalesi, Yeni Kale, Gerger Kalesi (Firat Arsameiasi), Cendere Köprüsü (Septimius Severus), Altinli Köprü, Göksu Köprüsü, Perre Antik Kenti Ve Kaya Mezarlari, Haydaran Kaya Mezarlari, Turus Kaya Mezarlari, Dolmenler, Zey Magaralari, Gümüskaya Magaralari, Palanli Magarasi, Sofraz Tümülüs Mezarlari, Dikilitas (Sesönk) bu yerlerden sadece bir kaçidir.

 


Eger yakin zamanda yolculuk planlariniz içinde Adiyaman varsa en kolay ulasim yollarindan biri hava yoludur. Adiyaman’a; merkeze 22 km mesafede bulunan Adiyaman Havaalani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Adiyaman’a konforlu bir uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı