Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Ankara Uçuş Noktaları

Ankara Uçak Bileti

Baskent Ankara, Türkiye’nin ikinci büyük kentidir. Iç Anadolu Bölgesi'nin kuzeybatisinda bulunan Ankara, modern planlamasiyla kisa sürede gelisimini tamamlamistir ve gittikçe büyüyen bir kentlesme örnegi göstermektedir.

Bilinen ilk tarihiyle Keltler tarafindan kurulmustur olan Ankara; Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanli dönemlerinin ardindan kurtulus savasinin merkezi olduktan sonra günümüzdeki konumuna gelmistir. Ankara’nin görsel güzelliklerinden en önemlisi Atatürk için yaptirilmis olan Anitkabir’dir. Ankara’ya hakim bir tepenin üzerinde konumlandirilan Ankara Kalesi de görülmeye deger yerlerden sadece bir tanesidir.

Isterseniz bir uçak yolculugu ile kisa sürede bu güzellikleri görebilirsiniz. Ani Tur Bileti seçenekleri sizleri bekliyor. Ankara yolculugunuzda ulasim için uçak kullanmanizi tavsiye ederiz. Esenboga havaalanindan Ankara’nin iç ve dis havayolu baglantisi saglanmaktadir. Havaalani sehrin kuzeydogusunda, merkezden 28 km uzakliktadir. Sehir merkezine kolaylikla ulasimi vardir. Ankara planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarini kaçirmayin!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı