Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Antalya Uçuş Noktaları

Antalya Uçak Bileti

Dört mevsim turizm cenneti olan Antalya doğal plajları, zengin tarihi eserleri ile her yıl binlerce turisti ağırlar. Turizmin başkenti niteliği taşıyan bu eşsiz şehrin en bilindik sahilleri kumlu olan Lara ve çakıllı olan Konya Altı sahilleridir. Yaz kış denize girilebilir. Sadece gündüz keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer olmasının dışında Antalya, gece eğlenceleri ile de ünlüdür.

 

Arkeolojik ve doğal güzellikleri nedeniyle ‘Türk Rivierası’ adını alan Antalya; deniz, güneş, tarih ve doğanın uyum içinde harmanlandığı bir tatil cennetidir. Görülmeye değer birçok yeri bulunan Antalya’da, Olimpos ve yumurtalarını bırakmaya gelen Carette Caretta’ları, Noel Baba Mezarı, Kızıl Kule, Damla Taş, Bel Dibi, Kara İn Mağaraları ve Altın Beşik gidebileceğiniz, gezebileceğiniz diğer alternatifler arasındadır.

 

Antalya’nın şehir merkezinin 10 km doğusunda bulunan Antalya Havaalanı, şehir merkezine olan yakınlığı ve büyük, modern yapısı ile milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Konforlu ve keyifli bir yolculuk için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını yakalayın!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı