Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Bursa Uçak Bileti

Günümüzden 5 bin yil önce ilk yerlesimin gerçeklestigi Bursa, Osmanli Devleti2ne baskentlik yapan, evliyalar diyari olarak bilinen bir sehirdir. Türkiye’nin 4. Büyük ilidir. Ekonomik açidan da en gelismis illeri arasinda yer alir. Sanayi kenti olarak bilinen Bursa, dogal ve tarihsel zenginlikleri ile turistlerin tercih ettigi sehirler arasinda.

Pek çok gezilip görülecek alternatifle dolu olan Bursa, sadece tarihi eserleriyle degil dogal güzellikleri ile de misafirlerini büyüler. Kozahan, Cumalikizik, Yesil Türbe, Ulucami, Iznik, , Trilye, Mudanya Mütareke Evi, Irgandi Köprüsü, Su Uçtu Selalesi, Muradiye Külliyesi, Emirsultan, Gökdere Medresesi, Sukaypark, Geyve Han, Ipek Han, Pirinç Han, Hacivat Karagöz Müzesi, Hünkar Köskü, Tophane, Botanik Park, Kültür Park, Bursa Anadolu Arabalari Müzesi, Kitapevi gibi yerler görmeniz gereken yerler arasinda. 

Eger tatil planlariniz içinde Bursa varsa kolay ulasim yollarindan biri de hava yolu. Bursa merkeze 45 km olan Yenisehir Havaalani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Bursa’ya bir uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlariyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı