Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Çanakkale Uçuş Noktaları

Çanakkale Uçak Bileti

Antik Yunan Uygarligi’nin izlerini tasiyan Çanakkale, eski dönemlerdeki adiyla Hellespontos, mitolojik bir atmosfere sahiptir. Tarih boyunca birçok uygarliga ev sahipligi yapmistir. Yakin tarihimiz açisindan da önemli bir yere sahip olan Çanakkale, dogal güzellikleri disinda Çanakkale Savaslari ile tarihe de taniklik etmis bir kenttir.

 

Gelibolu Yarimadasi, Truva Antik Kenti, Assos Antik Kenti, Bozcaada ve Gökçeada görülmesi gereken yerler arasinda yer almaktadir. Gelibolu yarim adasinda pek çok anit bulunmaktadir. Bunlarindan bazilarini Anafarta Köy Mezarligi Sehitligi, ANZAC Koyu Tören Alani, Ariburnu Mezarligi, Atatürk Evi Müzesi, Atatürk'ün Saatinin Parçalandigi Yer, Azmak Mezarligi, Çamburnu Kalesi, Çanakkale Sehitler Abidesi, Çataldere Sehitligi ve Ilk Sehitler Aniti seklinde siralayabiliriz.

 

Çanakkale yolculugunuzda ulasim için uçak kullanmaniz sizin için kolaylik olacaktir. Çanakkale Havaalani sehir merkezine 3 km gibi kisa bir mesafede bulunmaktadir. Çanakkale planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan siz de yararlanin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı