Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Denizli Uçuş Noktaları

Denizli Uçak Bileti

Denizli, Pamukkale’si ve sularinin bollugu ile ünlü bir Ege Bölgesi ilidir. Sulari deniz suyuna benzedigi için bu ile Denizli denmistir. Ege ile Akdeniz Bölgesi arasinda bir geçit görevi görür. Tarihi ve turistik yerleri bakimindan zengin bir yapiya sahip olan Denizli, kaplicalari ile turizm sektörü içinde en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir.

 

Tarihsel gezileri sevenler için eski tarihi eser ve harabelerle dolu olan Denizli, Pamukkale’de her yil pek çok turisti agirlar. Türk Ladikleri denilen Laodikela daire seklinde 3 kapili bir sehirdir. Tarihsel açidan da gezilecek pek çok yeri bulunan Denizli’de, Denizli Kalesi, Sultan Murad Camii, Yazir Camii, Savransah Camii, Yediler Türbesi, Yatagan Baba Türbesi, Akhan, Çardakhan Kervansarayi, Ahmetli Köprüsü, Eski Denizli Mezarligi görülebilecek yerler arasindadir.

 

Denizli merkeze 60 km olan Denizli Çardak Havalimani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Yakin zamanda bir Denizli seyahati planliyorsaniz, uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

 

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı