Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Erzincan Uçak Bileti

Erzincan, Firat’in yukari kisminda yer alan, Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden biri olan bir Dogu Anadolu Bölgesi sehridir. Ipek yolu üzerinde bulunan sehir, bir çok medeniyete ev sahipligi yapmistir. Hititler, Urartular, Medler, Persler, Hellenler, Romalilar sonrasinda Türk ve Osmanli hakimiyetine geçmistir. Erzincan dogal güzelliklerinin yaninda kültürel zenginligi, cografyasi, mutfagi ile turizm açisindan canli bir sehirdir.

Genellikle daglik ve platolarla kapli bir sehir olan Erzincan görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Erzincan’da; müzeler, Erzincan Müzesi, ören yerleri, Altintepe, Kemah Kalesi, Terzibaba Türbesi, Mama Hatun Külliyesi, Abrenk Kilisesi, Otlukbeli Gölü, Girlevik Çaglayani, Aygur Gölü bunlardan bir kaçidir. Akbulut Kayak Merkezi ve Bolkar Kayak Merkezi kar kayagi yapma imkani bulabileceginiz yerlerden. 

Eger tatil planlariniz içinde Erzincan varsa en kolay ulasim yolu; hava yolu. Erzincan merkeze 9 km olan Erzincan Havalimani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Erzincan’a bir uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlariyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı