Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Erzurum Uçak Bileti

Dogu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti olan Erzurum, Ipek yolu üzerinde olmasi ve verimli topraklarinin bulunmasi nedeniyle tarih boyunca yerlesim bölgesi olarak seçilmistir. Urartular, Kimmerler, Iskitler, Medler, Persler, Partlar, Romalilar, Sasaniler, Araplar, Selçuklular, Bizanslilar, Mogollar, Ilhanlilar ve Safaviler gibi medeniyetlere ev sahipligi yapmistir. Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atildigi kongre de bu sehirde toplanmistir.

 

Erzurum'da pek çok gezilecek yer vardir. Tasmagazalar, Cumhuriyet, Atapark, Hasankale Kaplicalari, Ilica Kaplicalari, Palandöken, Tortum Selalesi, Abdurrahman Gazi Türbesi, Havuzbasi, Ayazpasa ve diger mesire alanlari gibi birçok alternatif mevcuttur.

 

Erzurum yolculugunuzda hava yolunu kullanmaniz sizin için ulasim kolayligi saglayacaktir. Sehir merkezine 10 km uzaklikta bulunan Erzurum Havaalani’ndan büyük sehirlere direk seferler mevcuttur.  Havaalanindan sehir merkezine ulasim kolaydir. Erzurum planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarini kaçirmayin!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı