Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti olan Erzurum, İpek yolu üzerinde olması ve verimli topraklarının bulunması nedeniyle tarih boyunca yerleşim bölgesi olarak seçilmiştir. Urartular, Kimmerler, İskitler, Medler, Persler, Partlar, Romalılar, Sasaniler, Araplar, Selçuklular, Bizanslılar, Moğollar, İlhanlılar ve Safaviler gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı kongre de bu şehirde toplanmıştır.

 

Erzurum'da pek çok gezilecek yer vardır. Taşmağazalar, Cumhuriyet, Atapark, Hasankale Kaplıcaları, Ilıca Kaplıcaları, Palandöken, Tortum Şelalesi, Abdurrahman Gazi Türbesi, Havuzbaşı, Ayazpaşa ve diğer mesire alanları gibi birçok alternatif mevcuttur.

 

Erzurum yolculuğunuzda hava yolunu kullanmanız sizin için ulaşım kolaylığı sağlayacaktır. Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Erzurum Havaalanı’ndan büyük şehirlere direk seferler mevcuttur.  Havaalanından şehir merkezine ulaşım kolaydır. Erzurum planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayın!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı