Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Eskişehir Uçak Bileti

M.Ö. 1000’li yillarda Frigyali’lar tarafindan Porsuk Nehri kiyisina kurulan Eskisehir, günümüzde tarihi öneme sahip bir sehirdir. Nasrettin Hoca, Yunus Emre gibi önemli insanlarin memleketidir. Termal sulari ve lületasi ile bilinen Eskisehir, günümüzde sehrin bir basindan diger basina gezen tramvayi, sehir içindeki heykelleri, modern insan portreleri ve Porsuk Çayi’nin düzenlenmesinin ardindan nehir üzerinde yapilan gondol gezileri ile Türkiye’nin Venedek’i haline geldi.

 

Tarihi yerler açisindan zengin olan Eskisehir’de gezilecek yerler arasinda ilk olarak Tarihi Odun Pazari Evleri var. Gezilecek diger yerler arasinda ise Çagdas Cam Sanatlari Müzesi, Bilim ve Kültür Sanat Parki, Atlihan Lületasi El Sanatlari Çarsisi, Kent Bellegi Müzesi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Devrim Otomobili, Karikatür Müzesi, Japon Bahçesi, Sehri Ask Adasi, Sabanci Uzay Evi gibi yerleri sayabiliriz.

 

Eger yakin zamanda yolculuk planlariniz içinde Eskisehirvarsa en kolay ulasim yollarindan biri de hava yoludur. Eskisehirmerkeze 10 km mesafede olan Eskisehir Havaalani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Eskisehir’ekonforlu bir uçak yolculugu yapmak isterseniz cazip fiyatlari ile ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı