Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Frankfurt Uçak Bileti

Frankfurt, sadece Almanya’nın değil, aynı zamanda Avrupa’nın da önemli ulaşım güzergâhlarının kesiştiği merkez şehir niteliğindedir. Dünyanın birçok yerinden Frankfurt’a doğrudan uçuş gerçekleşirken;  Almanya’daki demiryolları ağının kesişme noktası da burada yer alıyor. Bu nedenle Avrupa’nın birçok noktasından demiryolunu kullanarak Frankfurt’a ulaşmak mümkün.  

Avrupa’nın başkenti olarak adlandırabilecek pek çok niteliğe sahip Frankfurt, kıtanın finans merkezi olmayı başarmış dünyanın en küçük metropolü. Şehre ziyarete gelenleri karşılayan havaalanı, tren istasyonu görenleri büyüleyen Pauls Kilisesi, borsası, ev sahipliği yaptığı kitap fuarı, Skyline'ı ve ünlü şair Goethe ile Frankfurt anılmaya hak kazanmış bir kent. Frankfurt ‘da gezilip görülecek yerlerin birbirlerine olan yakınlığı ziyaretçilerin gezilerini kolaylaştırmaktadır. Şehir Main nehri sayesinde ikiye bölünür. Nehrin kenarında boylu boyunca uzanan çeşitli müzeler bulunmaktadır. Bu müzeleri gezdikten sonra nehir kenarındaki gemilerden birisinde şehre has Ebellwein şarabını yudumlarken yanında da yeşil soslu Frankfurter sosis yiyebilirsiniz.

Yakın zamanda bir Frankfurt seyahati planlıyorsanız, uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı