Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Gaziantep Uçak Bileti

Güneydogu Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden olan Gaziantep, M.Ö. 4 binli yillara kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Kültürel mirasi nedeniyle birçok gezilecek tarihi ve önemli yere sahip olan Gaziantep; müze meraklilari için Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Hasan Süzer Etnografya Müzesi gibi seçenekleri de barindiriyor.

 

Firat Nehri kiyisinda bulunan Belkis-Zeugma Antik Kenti, Düllük, Karkamis Harabeleri, Gaziantep Kalesi, Rumkale gibi yerler ziyaret edilebilecek yerler arasindadir. Bu kültürel açidan zengin kenti görmek isterseniz Ani Tur’un Uçak Bileti ile Gaziantep’icazip fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

 

Eger yakin zamanda seyahat planlariniz içinde Gaziantep varsa en kolay ulasim yollarindan biri hava yoludur. Antep merkeze 20 km mesafede olan Gaziantep Oguzeli Havaalani ile ulasiminizi kolaylikla gerçeklestirebilirsiniz. Havalimanindan kent merkezine ulasim rahattir. Gaziantep’e keyifli bir uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı