Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Gaziantep Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden olan Gaziantep, M.Ö. 4 binli yıllara kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Kültürel mirası nedeniyle birçok gezilecek tarihi ve önemli yere sahip olan Gaziantep; müze meraklıları için Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Hasan Süzer Etnografya Müzesi gibi seçenekleri de barındırıyor.

 

Fırat Nehri kıyısında bulunan Belkıs-Zeugma Antik Kenti, Düllük, Karkamış Harabeleri, Gaziantep Kalesi, Rumkale gibi yerler ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Bu kültürel açıdan zengin kenti görmek isterseniz Anı Tur’un Uçak Bileti ile Gaziantep’icazip fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

 

Eğer yakın zamanda seyahat planlarınız içinde Gaziantep varsa en kolay ulaşım yollarından biri hava yoludur. Antep merkeze 20 km mesafede olan Gaziantep Oğuzeli Havaalanı ile ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanından kent merkezine ulaşım rahattır. Gaziantep’e keyifli bir uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı