Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Hatay Uçuş Noktaları

Hatay Uçak Bileti

Tarih boyunca göçlere açik olmasina neden olan verimli topraklara sahip olan Hatay; diger adiyla Antakya; Anadolu’yu Çukurova yoluyla Suriye ve Filistin’e baglayan yollarin kavsak noktasinda bulunmaktadir. Ve Mezopotamya’dan Akdeniz’e çikmak için kullanilan en uygun limanlar da burada yer almaktadir. 2300 yillik bir tarihi geçmise sahip olan sehir, inanç turizmi merkezleri, antik kentleri ve yaylalariyla turizm potansiyeline sahiptir.

Hatay’a giderseniz gezip görmeniz gereken yerlerin basinda Iskenderun geliyor. Kendi adiyla anilan körfezin kiyisinda modern bir kent olan Iskenderun yemyesil ve dört mevsim sicak bir turizm merkezidir. Bunun yani sira Katolik Kilisesi olan Saint Pierre Kilisesi, St. Simon Stylite Manastiri, Habib Neccar Cami, Seyh Ahmet Kuseyri Cami, gezebileceginiz yerler arasinda.

Hatay’a yolculugunuzda ulasim için uçak kullanmanizi tavsiye ederiz. Hatay Havalimani Antakya merkezden 25 km uzakliktadir. Sehir merkezine kolaylikla ulasimi vardir. Hatay planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarini kaçirmayin!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı