Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Isparta Uçak Bileti

Ege, İç Anadolu ve Akdeniz’in kesişim bölgesi olan Göller Bölgesi’nde yer alan Isparta, çok zengin bir tabiata sahiptir. Tarihi ve kültürel eserleri açısından da pek çok alternatif içerdiği için görülmeye değer yerler arasındadır.

Pek çok gezilecek ve görülecek yeri olan Isparta’da; Isparta Müzesi, Yalvaç Müzesi, Men Kutsal Alanı, Antiocheia-Yalvaç, Limenia Adası, Seleukeia Sidera Antik Kenti, Timbrria Antik Kolonisi, Prostanna Antik Kenti, Parlais Antik Kenti, Fari Harabeleri, Tymandos Antik Kenti, Adada Antik Kenti, Tol Harabeleri, Apollonia Mordion Antik Kenti, Asar Harabeleri, Caralis, Conana, Kapıkaya, Tynada, Sülüklü Göl Harabe, Aziz Paul Kilisesi, Aya Payana Kilisesi, Ayastefanos Kilisesi ve Aya Yorgi Kilisesi’ni gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Korunmuş birçok alan bulunmaktadır.

Eğer Isparta’yı gezip görmek isterseniz, Anı Tur Uçak Bileti ile konforlu bir seyahat sizleri bekliyor. Isparta şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Isparta Süleyman Demirel Havaalanı ulaşım seçenekleri için en ideal olanı. Havaalanından şehir merkezine kolay ulaşım seçenekleri mevcut.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı