Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Isparta Uçak Bileti

Ege, Iç Anadolu ve Akdeniz’in kesisim bölgesi olan Göller Bölgesi’nde yer alan Isparta, çok zengin bir tabiata sahiptir. Tarihi ve kültürel eserleri açisindan da pek çok alternatif içerdigi için görülmeye deger yerler arasindadir.

Pek çok gezilecek ve görülecek yeri olan Isparta’da; Isparta Müzesi, Yalvaç Müzesi, Men Kutsal Alani, Antiocheia-Yalvaç, Limenia Adasi, Seleukeia Sidera Antik Kenti, Timbrria Antik Kolonisi, Prostanna Antik Kenti, Parlais Antik Kenti, Fari Harabeleri, Tymandos Antik Kenti, Adada Antik Kenti, Tol Harabeleri, Apollonia Mordion Antik Kenti, Asar Harabeleri, Caralis, Conana, Kapikaya, Tynada, Sülüklü Göl Harabe, Aziz Paul Kilisesi, Aya Payana Kilisesi, Ayastefanos Kilisesi ve Aya Yorgi Kilisesi’ni gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Korunmus birçok alan bulunmaktadir.

Eger Isparta’yi gezip görmek isterseniz, Ani Tur Uçak Bileti ile konforlu bir seyahat sizleri bekliyor. Isparta sehir merkezine 30 km uzaklikta bulunan Isparta Süleyman Demirel Havaalani ulasim seçenekleri için en ideal olani. Havaalanindan sehir merkezine kolay ulasim seçenekleri mevcut.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı