Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

İstanbul Uçak Bileti

Dünya üzerinde iki kıta üzerine inşa edilmiş tek şehir olan İstanbul, stratejik konumu ve doğal güzellikleri ile tarih boyunca en önemli şehirlerden biri olmuştur. Moskova ve Londra’dan sonra Avrupa’nın üçüncü büyük şehri olan İstanbul; canlı, modern ve geleceğe odaklanmış bir metropoldür.

Kültürel ve tarihi açıdan çok zengin bir şehir olan, doğu ve batının harmanlandığı İstanbul, Türk ve yabancı oyunları sahneleyen tiyatroları, opera ve baleleri, konserleri, sanat galerileri, konferansları, müzayedeleri ve müzelerindeki tarihi eserleri ile sanatın ve kültürün başkentidir. Şehrin her yerinde Romalılara, Bizanslılara ve Osmanlılara ait saray, cami, manastır, kilise ve harabelerle karşılaşabilirsiniz.

İstanbul seyahatinizde ulaşım için havayolunu kullanmanız yerinde olacaktır. Şehir, Avrupa tarafında yer alan Atatürk Havalimanı ve Asya tarafında yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere iki havalimanına sahiptir. Atatürk Havalimanı  şehir merkezine yaklaşık olarak 15 km, Sabiha Gökçen Havalimanı 50 km mesafede bulunmaktadır. Yakın zamanda İstanbul planlarınız varsa Anı Tur’un avantajları ile Anı Tur Uçak Bileti avantajlarından yararlanarak keyifli bir uçak yolculuğu yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı