Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

İstanbul Uçak Bileti

Dünya üzerinde iki kita üzerine insa edilmis tek sehir olan Istanbul, stratejik konumu ve dogal güzellikleri ile tarih boyunca en önemli sehirlerden biri olmustur. Moskova ve Londra’dan sonra Avrupa’nin üçüncü büyük sehri olan Istanbul; canli, modern ve gelecege odaklanmis bir metropoldür.

Kültürel ve tarihi açidan çok zengin bir sehir olan, dogu ve batinin harmanlandigi Istanbul, Türk ve yabanci oyunlari sahneleyen tiyatrolari, opera ve baleleri, konserleri, sanat galerileri, konferanslari, müzayedeleri ve müzelerindeki tarihi eserleri ile sanatin ve kültürün baskentidir. Sehrin her yerinde Romalilara, Bizanslilara ve Osmanlilara ait saray, cami, manastir, kilise ve harabelerle karsilasabilirsiniz.

Istanbul seyahatinizde ulasim için havayolunu kullanmaniz yerinde olacaktir. Sehir, Avrupa tarafinda yer alan Atatürk Havalimani ve Asya tarafinda yer alan Sabiha Gökçen Havalimani olmak üzere iki havalimanina sahiptir. Atatürk Havalimani  sehir merkezine yaklasik olarak 15 km, Sabiha Gökçen Havalimani 50 km mesafede bulunmaktadir. Yakin zamanda Istanbul planlariniz varsa Ani Tur’un avantajlari ile Ani Tur Uçak Bileti avantajlarindan yararlanarak keyifli bir uçak yolculugu yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı