Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kars Uçuş Noktaları

Kars Uçak Bileti

Dogu Anadolu’nun en dogusunda yer alan Kars, karasal iklim nedeniyle en soguk illerden biridir. Bu nedenle kis turizmi potansiyeli açisindan bölgenin baslica illerindendir. Antik kalintilari ve ören yerleri ile Yontma Tas çagindan itibaren yerlesimde bulunulmus olan Kars, kültür turizmi açisindan da önemli bir yere sahiptir.

Gezilecek yerler açisindan bir çok yer bulunmakta. Kars Müzesi, Ani(Ocakli) Harabeleri, Kars Kalesi, Surlar, Selçuk Sarayi, Beylerbeyi Sarayi, Evliya Camisi, Ilbeyoglu Hamami, Mazlumaga Hamami, Tasköprü görmeden dönmemeniz gereken yerler arasinda. Kis sporlari merkezi haline gelen Kars-Sarikamis, merkezin güneydogusunda bulunuyor. Sehre uzakligi 55 km. Çamlar arasinda 12 kilometreyi bulan 5 etapli piste 2500 rakimli Cibiltepe’yi mutlaka görmelisiniz.

Kars merkeze 7 km olan Kars Havalimani ile ulasiminizi kolaylikla gerçeklestirebilirsiniz. Kars seyahati planliyorsaniz, ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlariyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Ucuz uçak bileti firsatlari için Ani Tur’la iletisime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı