Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kars Uçuş Noktaları

Kars Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun en doğusunda yer alan Kars, karasal iklim nedeniyle en soğuk illerden biridir. Bu nedenle kış turizmi potansiyeli açısından bölgenin başlıca illerindendir. Antik kalıntıları ve ören yerleri ile Yontma Taş çağından itibaren yerleşimde bulunulmuş olan Kars, kültür turizmi açısından da önemli bir yere sahiptir.

Gezilecek yerler açısından bir çok yer bulunmakta. Kars Müzesi, Ani(Ocaklı) Harabeleri, Kars Kalesi, Surlar, Selçuk Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Evliya Camisi, İlbeyoğlu Hamamı, Mazlumağa Hamamı, Taşköprü görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında. Kış sporları merkezi haline gelen Kars-Sarıkamış, merkezin güneydoğusunda bulunuyor. Şehre uzaklığı 55 km. Çamlar arasında 12 kilometreyi bulan 5 etaplı piste 2500 rakımlı Cıbıltepe’yi mutlaka görmelisiniz.

Kars merkeze 7 km olan Kars Havalimanı ile ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kars seyahati planlıyorsanız, ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarıyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Ucuz uçak bileti fırsatları için Anı Tur’la iletişime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı