Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kayseri Uçak Bileti

Iç Anadolu Bölgesi’nin güneyi ile Toros Daglari’nin birbirine yaklastigi yerde, orta Kizilirmak’ta yer alan Kayseri, 6000 yillik bir sehirdir. M.Ö. 2bin yillarinda Hititlerle baslayan tarih serüvenine sirasiyla; Romalilar, Bizanslilar, Selçuklular, Danismendliler, Mogollar, Eretna Beyligi ve Osmanlilar eslik etmistir.

Kayseri kis turizminde ismi geçen bölgelerinden biridir. Türkiye’nin en büyük daglarindan biri olan Erciyes Dagi kayak yapmak için elverisli bir yapiya sahiptir. Yapimi baslanan Erciyes Master Plani’yla bölge uluslararasi turizme açilmak amaçlanmaktadir. Yaz aylarinda ise çok sicak oldugu için göçebe hayati gelenegi olarak yaylalara çikilir.  Gezip görebileceginiz yerler arasinda Kiranardi Kent Ormani’ni, Kapuzbasi Selaleleri’ni ve Sultansazligi’ni sayabiliriz.

Eger seyahat planlariniz içinde Kayseri varsa en kolay ulasim yolu, hava yolu. Kayseri merkeze 5 km olan Kayseri Havaalani ile ulasiminizi gerçeklestirebilirsiniz. Kayseri’ye uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlariyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı