Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesi’nin güneyi ile Toros Dağları’nın birbirine yaklaştığı yerde, orta Kızılırmak’ta yer alan Kayseri, 6000 yıllık bir şehirdir. M.Ö. 2bin yıllarında Hititlerle başlayan tarih serüvenine sırasıyla; Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Danişmendliler, Moğollar, Eretna Beyliği ve Osmanlılar eşlik etmiştir.

Kayseri kış turizminde ismi geçen bölgelerinden biridir. Türkiye’nin en büyük dağlarından biri olan Erciyes Dağı kayak yapmak için elverişli bir yapıya sahiptir. Yapımı başlanan Erciyes Master Planı’yla bölge uluslararası turizme açılmak amaçlanmaktadır. Yaz aylarında ise çok sıcak olduğu için göçebe hayatı geleneği olarak yaylalara çıkılır.  Gezip görebileceğiniz yerler arasında Kıranardı Kent Ormanı’nı, Kapuzbaşı Şelaleleri’ni ve Sultansazlığı’nı sayabiliriz.

Eğer seyahat planlarınız içinde Kayseri varsa en kolay ulaşım yolu, hava yolu. Kayseri merkeze 5 km olan Kayseri Havaalanı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayseri’ye uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız ucuz uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti avantajlarıyla konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı