Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kiev Uçak Bileti

Ukrayna’nin orta kuzeyinde yer alan Kiev, Dnieper Nehri’nin her iki yakasinda bulunuyor. Ülkenin baskenti Kiev; Slav kültür hazinesinin yani sira tüm dünyaca takdir edilen mimari abideleri, mükemmel bahçeleri ve dinlendiren parklari ile insani cezbeden bir sehir.

Kiev, dünyaca ünlü mimari eserleriyle binlerce turisti kendine çeken bir turizm kenti. St. Sophia Katedrali, kentin en eski kilisesidir ve Dünya Mirasi Listesi’nde yer alir. Kievo Pechersky Caves Monastery (Magaralar Manastiri), Mariyinsky Sarayi, St. Andrew’s Kilisesi and Golden Gate (Altin Kapi) kentin ziyaret etmeniz gereken diger mimari eserleri arasinda yer alir. Ulusal kültürün sanatsal birikimleri, kentte bulunan çok sayidaki sanat galerisinde yasatilir. Ukrayna Ulusal Sanat Müzesi, Ukrayna Devlet Tiyatrosu Müzesi, Kiev Sanat Galerisi ve Kültür Mirasi Müzesi, Kiev’de bulunan 60’tan fazla müzeden birkaç örnektir.

Yakin zamanda bir Kiev seyahati planliyorsaniz, uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı