Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Kocaeli Uçak Bileti

Avrupa ve Asya kitalari arasina önemli kara ve demiryolu güzergahlarinin kesisim yerinde bulunan Kocaeli diger adi ile Izmit, günümüzde Marmara Bölgesi’nin en önemli endüstri ve sanayi sehirlerinden biridir. M.Ö. 3 binli yillara uzanan tarihi ile pek çok medeniyetin yasadigi sehir, Marmara Bölgesi’nin dogusunda yer alir.

Görülmeye deger birçok yere sahip olan Kocaelide müze severler Yarhisar Gemi Müzesini, Kent Müzesini, Kaiser 2’inci Wilhelm Köskünü, Izmit Saat Kulesini, Izmit Tren Istasyonunu, Hizir Resi Denizalti Müzesini, Gayret Gemi Müzesini, Arkeoloji ve Etnografya Müzesini, Osman Hamdi Bey Müzesini, Sanat Sokagini, Fethiye Caddesini, Mevlevi Evini, Tökeli Imre Evini gezebilirler.

Kocaeli’yi ziyaret etmek isterseniz havayolunu kullanabilirsiniz. Kocaeli Cengiz Topel Havalimani Kocaeli merkezine 15 km uzaklikta yer almaktadir. Sehir merkezi ile havalimani arasinda ulasim kolaylikla saglanmaktadir. Rahat ve kaliteli bir uçak yolculugu için Ani Tur Uçak Bileti ile Ani Tur’un firsatlarindan yararlanabilirsiniz!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı