Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Konya Uçuş Noktaları

Konya Uçak Bileti

Iç Anadolu Bölgesinde yer alan Konya, Türkiye’nin yüzölçümü bakimindan en büyük ilidir. Çevresinde Eskisehir, Afyon, Isparta, Ankara, Antalya, Karaman, Mersin, Nigde ve Aksaray illeri bulunan Konya, nüfus açisindan da Türkiye’nin 6. büyük kentidir.

Tarih kokan Konya birçok gezilecek yere sahiptir. Etnografya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Mevlana Müzesi, Karatay Çini Eserleri Müzesi, Inceminare Tas ve Ahsap Eserler Müzesi, Atatürk Müzesi, Sirçali Medrese Mezar Anitlari Müzesi ve Koyunoglu Müzesi müze severlerin görmesi gereken yerlerden. Alâeddin Tepesi, Istiklal Harbi Sehitligi, Karatay Medresesi, Beysehir Gölü Milli Parki, Meram Baglari, Fasillar Aniti, Tinaztepe Magarasi, Mevlana Türbesi, Eflatunpinar Aniti, Yerköprü Selalesi, Yerköprü Magarasi ve Silli Aya Elana Kilisesi görmeniz gerekenler arasinda.

Eger tarihi kokan Konya’yi gezip görmek isterseniz, Ani Tur Uçak Bileti ile konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Konya sehir merkezine 28 km uzaklikta bulunan Konya Havalimani ulasim seçenekleri için en ideal olani. Terciginizi hava yolundan yaparsaniz; Ani Tur sizlere Ucuz Uçak Biletleri ile cazip fiyatlarla konforlu bir seyahat sunuyor!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı