Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Malatya Uçak Bileti

Dogu Anadolu Bölgesi’nde bulunan ufak bir bölümü de Güneydogu Anadolu Bölümü’nde bulunan Malatya, binlerce yillik tarihe eserleri ve dogal güzellikleri ile bir turizm kentidir. Kentin Anadolu ve Mezopotamya arasindaki yol güzergâhinda bulunmasi tarihin ilk çaglarindan beri çesitli medeniyetlere ev sahibi olmasina neden olmustur. Hitit, Asur, Med, Pers, Roma, Arap ve Bizans uygarliklarini agirlayan Malatya, tarihi açidan zengin olan sehirlerarasindadir.

Tarihi ve kültürel birçok gezilecek yerlerinin yaninda dogal güzelligi ile de turizm açisindan gelismis bir sehirdir. Orduzu Pinarbasi, Horata, Gündüz Bey, Davullu Pinar, Inek Pinari, Sürgü Takas, Sulu Magara ve Gülpinar Selalesi mesire yerlerindendir. Ispendere Içmesi, Balaban Içmesi ve Harap Sehir Içmesi ve Aslan Tepe gezilebilecek yerler arasindadir.

Malatya sehir merkezine 34 km mesafede bulunan Malatya Havalimani ulasim seçenekleri için en ideal olani. Eger yakin zamanda Malatya’yi gezmek isterseniz, Ani Tur Ucuz Uçak Bileti ile rahat ve konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Ani Tur sizlere Uçak Biletleri ile rahat ve hesapli seyahat seçenekleri sunuyor!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı