Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan ufak bir bölümü de Güneydoğu Anadolu Bölümü’nde bulunan Malatya, binlerce yıllık tarihe eserleri ve doğal güzellikleri ile bir turizm kentidir. Kentin Anadolu ve Mezopotamya arasındaki yol güzergâhında bulunması tarihin ilk çağlarından beri çeşitli medeniyetlere ev sahibi olmasına neden olmuştur. Hitit, Asur, Med, Pers, Roma, Arap ve Bizans uygarlıklarını ağırlayan Malatya, tarihi açıdan zengin olan şehirlerarasındadır.

Tarihi ve kültürel birçok gezilecek yerlerinin yanında doğal güzelliği ile de turizm açısından gelişmiş bir şehirdir. Orduzu Pınarbaşı, Horata, Gündüz Bey, Davullu Pınar, İnek Pınarı, Sürgü Takas, Sulu Mağara ve Gülpınar Şelalesi mesire yerlerindendir. İspendere İçmesi, Balaban İçmesi ve Harap Şehir İçmesi ve Aslan Tepe gezilebilecek yerler arasındadır.

Malatya şehir merkezine 34 km mesafede bulunan Malatya Havalimanı ulaşım seçenekleri için en ideal olanı. Eğer yakın zamanda Malatya’yı gezmek isterseniz, Anı Tur Ucuz Uçak Bileti ile rahat ve konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Anı Tur sizlere Uçak Biletleri ile rahat ve hesaplı seyahat seçenekleri sunuyor!

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı