Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Marsilya Uçak Bileti

Fransa'nin ikinci büyük sehri olan Marsilya, yaklasik 850 bin nüfusuyla Fransa'da yer alan 3.büyük yerlesim yeridir. Kültür ve tarihi gezileri sevenler için Marsilya; yurtdisi destinasyonlari arasinda seçilmesi gereken bir destinasyondur.

Marsilya'da gezilecek yerlerin basinda Provence sehri, Picasso Satosu, Vieux Portu, Eski Limani, Opera binasi ve Veledrom Olimpik Stadi geliyor. Picasso'nun eserlerini görebileceginiz sanat müzesi Cantini'yi de gezebilirsiniz. Fransa'nin en taninmis binasi olan Notre Adame de la Garde bazilikasi da bu essiz sehrin yapilari arasinda bulunuyor. Marsilya’da turistler için kirmizi hat uygulamasi mevcut. Cadde ve sokaklarda yürürken yerde çizili olan kirmizi çizgiyi takip ederseniz; yaklasik 2 saatlik bir sürede; yolunuza kaybolmadan devam edebilir ve ayni zamanda bütün gezilmesi gereken yapilari da atlamadan tek seferde görebilirsiniz.

Yakin zamanda bir Marsilya seyahati planliyorsaniz, uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı