Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Marsilya Uçak Bileti

Fransa'nın ikinci büyük şehri olan Marsilya, yaklaşık 850 bin nüfusuyla Fransa'da yer alan 3.büyük yerleşim yeridir. Kültür ve tarihi gezileri sevenler için Marsilya; yurtdışı destinasyonları arasında seçilmesi gereken bir destinasyondur.

Marsilya'da gezilecek yerlerin başında Provence şehri, Picasso Şatosu, Vieux Portu, Eski Limanı, Opera binası ve Veledrom Olimpik Stadı geliyor. Picasso'nun eserlerini görebileceğiniz sanat müzesi Cantini'yi de gezebilirsiniz. Fransa'nın en tanınmış binası olan Notre Adame de la Garde bazilikası da bu eşsiz şehrin yapıları arasında bulunuyor. Marsilya’da turistler için kırmızı hat uygulaması mevcut. Cadde ve sokaklarda yürürken yerde çizili olan kırmızı çizgiyi takip ederseniz; yaklaşık 2 saatlik bir sürede; yolunuza kaybolmadan devam edebilir ve aynı zamanda bütün gezilmesi gereken yapıları da atlamadan tek seferde görebilirsiniz.

Yakın zamanda bir Marsilya seyahati planlıyorsanız, uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı