Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Samsun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun, dogal tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bölgenin turizm potansiyeli yüksek kentlerindendir. Sehrin yakin tarihimiz açisindan da önemli bir yeri vardir.

Tarihi atmosferini mutlaka yasamaniz gereken sehrin merkezinin dogusundaki sahil seridi olan Dogupark’ta hayvanat bahçesi de bulunmaktadir. Sehrin merkezinin batisi ise Batipark olarak adlandirilmis. Burada ise Amisos Tepesi, Amisos Kafe, Amazon Heykeli, Amazon Kafe, Fayton Gezisi ve çocuklar için oyun parki bulunuyor. Eger Samsun’a giderseniz ziyaret edebileceginiz diger yerler arasinda ise Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gazi Müzesi, Amisos Tepesi ve Tümülüsler, Amazon Heykeli, Çakirlar Korusu, Yakakent ve Kizilirmak Deltasi Kus Cenneti var.

Samsun’a bir yolculuk yapmayi planliyorsaniz ulasim için hava yolunu seçebilirsiniz. Samsun Çarsamba Havaalani sehir merkezine 24 km gibi kisa bir mesafede bulunuyor. Samsun planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarini kaçirmayin. Cazip fiyat seçenekleri ile yolculuk etmek için hemen Ani Tur ile iletisime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı