Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Samsun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri ile bölgenin turizm potansiyeli yüksek kentlerindendir. Şehrin yakın tarihimiz açısından da önemli bir yeri vardır.

Tarihi atmosferini mutlaka yaşamanız gereken şehrin merkezinin doğusundaki sahil şeridi olan Doğupark’ta hayvanat bahçesi de bulunmaktadır. Şehrin merkezinin batısı ise Batıpark olarak adlandırılmış. Burada ise Amisos Tepesi, Amisos Kafe, Amazon Heykeli, Amazon Kafe, Fayton Gezisi ve çocuklar için oyun parkı bulunuyor. Eğer Samsun’a giderseniz ziyaret edebileceğiniz diğer yerler arasında ise Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gazi Müzesi, Amisos Tepesi ve Tümülüsler, Amazon Heykeli, Çakırlar Korusu, Yakakent ve Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti var.

Samsun’a bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız ulaşım için hava yolunu seçebilirsiniz. Samsun Çarşamba Havaalanı şehir merkezine 24 km gibi kısa bir mesafede bulunuyor. Samsun planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayın. Cazip fiyat seçenekleri ile yolculuk etmek için hemen Anı Tur ile iletişime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı