Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Santiago Uçak Bileti

Metropolitan Bölgesi sınırlarında kalan Santiago, Şili'nin başkentidir. Şili Parlamentosu Congreso Nacional Valparaiso'da olsa da, Santiago tartışmasız Şili'nin politik ve ekonomik merkezidir.  Şehir merkezi meydanındaki Plaza de Armas Katedrali, şehrin en eski kilisesi olan San Francisco Kilisesi gibi önemli yapılar arasındadır.

Santiago gezilecek yerler açısından çok fazla seçeneğe sahip. La Chascona (tarihi ev), San Cristobal tepesi, Vina Tarapaca (şarap evi), Plaza de Armas (şehir meydanı), Mercado Central (pazar yeri), Palacio Cousino (saray), Concha y Toro (şarap üretim yeri),  Santa Lucia tepesi bunlardan sadece bir kaçı.

Museo de Artes Visuales (görsel sanatlar müzesi), Ulusal tarih müzesi, Museo Chileno de Arte Precolombino (tarih müzesi), Museo Nacional de Bellas Artes (güzel sanatlar müzesi), Museo Artequin (sanat müzesi) ve Museo Tajamares del Mapocho gezilmesi gereken müzeler arasında.

Yakın zamanda bir Santiago seyahati planlıyorsanız, uçak bileti için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı