Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak BiletiKaradeniz Bölgesi'nin Dogu Karadeniz bölümünde yer alan Trabzon, M.Ö. 5.yüzyila kadar dayanan bir tarihe sahiptir. Roma ve Bizans devirlerini yasayan Trabzon; Kafkaslarin ve Iran transit yolunun baslangicinda yer alir. Sehir tarihi ve doga güzellikleri ile dört mevsim gezip görülebilecek turizm sehridir.

 

Tarihi ve kültürel yapisi nedeniyle birçok turistik yere sahip olan Trabzon’da; Ayasofya Müzesi, Kostaki Konagi, Trabzon Kalesi, Sümela Manastiri, Uzungöl, Atatürk Köskü, Ayasofya Kilisesi, Santa(Dumanli) kilisesi görmeniz gereken yerler arasinda. Ani Tur'un düzenlemis oldugu Karadeniz Turlari'na katilarak, bölgenin kültürel özelliklerini yakinda tanima firsati yakalabilirsiniz.

 

Trabzon’a bir yolculuk planliyorsaniz hava yolunu kullanabilirsiniz. Trabzon Havalimani sehir merkezine 6 km uzaklikta yer almaktadir. Havaalanindan sehir merkezine ise kolaylikla ulasabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir yolculuk için Ani Tur Uçak Bileti ile Ani Tur’un cazip fiyat firsatlarindan siz de yararlanin!

 

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı