Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Uşak Uçak Bileti

Komsulari Kütahya ve Afyon gibi Iç Anadolu ve Ege Bölgesi arasinda geçis olusturan Usak, M.Ö. 4 binli yillardan bu yana bir tarihe sahip olan bir Ege sehridir. Halisi ile ünlü sehir “Türkiye’nin Hali Tezgahi” olarak bilinir. Önemli bir sanayi ve tarim merkezi olan Usak, Türk Kurtulus Savasi’nda da önemli bir yere sahiptir.

Usak kültür turizmi ile adindan söz ettiren bir kenttir. Usak Arkeoloji Müzesi, Atatürk ve Atnografya Müzesi, Karun Hazineleri, Sebaste, Blaundus, Mesotimolos, Alaudda, Akmonia, Kremon Agora, Pepuza, Cilandiras Köprüsü, Haci Gedik Köprüsü, Çataltepe Köprüsü, Beylerhan Köprüsü, Çanli Köprü, Hamambogazi Kaplicasi, Atatürk ve Kurtulis Aniti, Gögem Zafer Aniti, Cumhuriyet Meydani ve Istasyon Meydani, AnitAgaç görülmeye deger yerler arasinda.

Eger yakin zamanda yolculuk planlariniz içinde Usak varsa en kolay ulasim yollarindan biri hava yoludur. Usak merkeze 4 km mesafede olan Usak Havaalani ile ulasiminizi kolaylikla gerçeklestirebilirsiniz. Usak’a konforlubir uçak yolculugu yapmak istiyorsaniz ucuz uçak bileti için Ani Tur’un Uçak Bileti avantajlarindan yararlanabilirsiniz.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı