Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Van Uçuş Noktaları

Van Uçak Bileti

Eski dönemlerden beri yerlesim alani olan, birçok uygarligin izlerini üzerinde barindiran Van, cografi açidan önemli bir konumu olan ilimizdir. Urartular, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlilar gibi birçok kültürü barindirmis olan Vanda, ilçelerin birbirine yakinligi ayni gün içerisinde birden fazla yeri gezme olanagi saglamaktadir.

Gezebileceginiz pek çok alternatif turistik yere sahip olan Vanda; Van Kalesi, Eski Van Sehri, Akdamar Adasi, Van Müzesi, Peri Bacalari, Edremit, Kümbetler, Kedi Evi, Yedi Kilise, Merkez Hosap Kalesi, Merkez Zernaki Tepe, Ercis Zelve Sehitligi, Çarpanak Kilisesi, Adir Kilisesi, Ulu Cami, Kizil Cami, Gevas Tarihi Tas Köprü, Kelat Sarayi, Baglar Asagi Anzaf Kalesi, Van Gölü ve Akdamar Adasi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Van’a bir yolculuk yapmayi planliyorsaniz ulasim için hava yolunu seçebilirsiniz. Van Havaalani sehir merkezine 8 km gibi kisa bir mesafede bulunuyor. Van planlariniz için Ani Tur’un Uçak Bileti firsatlarini kaçirmayin. Cazip fiyat seçenekleri ile yolculuk etmek için hemen Ani Tur ile iletisime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı