Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 252 1 264
0850 252 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Tüm Uçuşlar
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
1
(12+)
Çocuk
0
(2-12)
Bebek
0
(0-2)
Diğer
0

Van Uçuş Noktaları

Van Uçak Bileti

Eski dönemlerden beri yerleşim alanı olan, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındıran Van, coğrafi açıdan önemli bir konumu olan ilimizdir. Urartular, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü barındırmış olan Vanda, ilçelerin birbirine yakınlığı aynı gün içerisinde birden fazla yeri gezme olanağı sağlamaktadır.

Gezebileceğiniz pek çok alternatif turistik yere sahip olan Vanda; Van Kalesi, Eski Van Şehri, Akdamar Adası, Van Müzesi, Peri Bacaları, Edremit, Kümbetler, Kedi Evi, Yedi Kilise, Merkez Hoşap Kalesi, Merkez Zernaki Tepe, Erciş Zelve Şehitliği, Çarpanak Kilisesi, Adir Kilisesi, Ulu Cami, Kızıl Cami, Gevaş Tarihi Taş Köprü, Kelat Sarayı, Bağlar Aşağı Anzaf Kalesi, Van Gölü ve Akdamar Adası gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Van’a bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız ulaşım için hava yolunu seçebilirsiniz. Van Havaalanı şehir merkezine 8 km gibi kısa bir mesafede bulunuyor. Van planlarınız için Anı Tur’un Uçak Bileti fırsatlarını kaçırmayın. Cazip fiyat seçenekleri ile yolculuk etmek için hemen Anı Tur ile iletişime geçin.

Popüler Uçuşlar
  • Yurtiçi
  • Yurtdışı